سقف کاذب

سقف کاذب

با گذشت ساليان وپيشرفت روز افزون صنعت مد دكوراسيون داخلى در ساختمان شده است. سقف يكى از آيتم هاى مهم فضاى داخلى ساختمان است كه به وسيله آن تعييرات مختلفى را در دكوراسيون داخلى ساختمان به عمل مى آيد. طراحى دكوراسيون داخلى ، سقف كاذب و سقف دكوراتيو به دلیل مزیت ها و استاندارد های سقف کاذب کناف می توان در مکان های گوناگون ؛سقف کاذب ساختمان های تجاری، اداری و مسکونی، سالن ها ، كافى شاپ ، رستوران ، فست فود، سقف کاذب دکوراتیو مزون ها، سقف کاذب ویلا ها , سقف کاذب کناف هتل ها، مراکز تفریحی و آموزشی، مدارس و دانشگاه ها،فرودگاه ها و … استفاده نمود. اجراى سقف کاذب کناف ، امروزه کاربرد زیادی در دکوراسیون داخلی دارد. سفارش سقف كاذب كناف با متريال اصلى كناف ايران در مونه ديزاين مشاهده كنيد .

سقف کاذب کناف

اجرای سقف کاذب

سقف کاذب کناف برای آپارتمان هاى مسکونی ، تجارى ، ادارى مى توان کناف را بصورت دکوراتیو به شکل های مختلف روی سقف اجرا نمود. سقف کاذب كناف به دو مدل ساده و دكوراتيو تقسيم ميشود. و ترکیب انواع متریال ها با کناف مانند سقف کناف و چوب سقف کناف و لوور و... اجرای سقف کاذب برای سقف و رنگ و نقاشی کناف در باور بسیاری افراد، کناف را همان باکس های نور مخفی که دور تا دور اتاق نشیمن کار می شوند. ميدانند اما كناف تنوع و قابليت اجرايى بسيار بالايى دارد. سقف ها اغلب قسمت غافلگیرانه دكور ساختمانی هستند، شیوه هایی وجود دارد که می توانند زیبایی را به یک محيط اضافه کنند. یکی از روایات دكوراسيون داخلی مدرن، سقف کاذب كناف است. به دلیل مزیت ها و استاندارد های کناف می توان در مکان های گوناگون ؛ ساختمان های تجاری، اداری و مسکونی، سالن ها ، كافى شاپ ، رستوران ، فست فود، مزون ها، هتل ها، مراکز تفریحی و آموزشی، مدارس و دانشگاه ها،فرودگاه ها و … استفاده نمود. سقف های کاذب ، امروزه کاربرد زیادی در دكوراسيون داخلى دارد. نمونه سقف كاذب پذیرایی ویلا و سقف کاذب کناف اتاق خواب و سقف کاذب کناف سالن پذیرایی را در مونه دیراین مشاهده کنید .

اجرای سقف کاذب

اجرای سقف کاذب کناف

اجراى سقف كاذب هنگامی که بسیاری از ما در مورد اجرای سقف خانه هایمان فکر می کنیم، چیزی که به ذهن ما می رسد سفید و صاف است. با وجود تمام قدم های شگفت انگیز ما در طراحی و دكوراسيون بقیه خانه، "سقف" به نظر می رسد چیزی است که ذهن ما را به راحتی پرتاب می کند. اما یک طراحی بزرگ اجراى سقف كاذب چه در سقف كاذب اتاق نشیمن یا در منطقه سقف سالن غذاخوری، سقف كاذب آشپزخانه و یا در سقف كاذب اتاق خواب، می تواند تاثيير بسيار در جذابيت دكوراسيون سقف داشته باشد. اتاق شخصیت منحصر به فرد، بی نظیر و فردی است که همچنین در افکار کسانی که در آن قدم می گذارند، تاثیر قابل توجهی بر جای می گذارد.

اجراى سقف كاذب برای هر اتاق و هر خانه متفاوت است و بسته به فضای موجود؛ دیوارهای اطراف و موضوع کلی خانه، الگوهای و رنگ های بی شماری برای انتخاب وجود دارد. از سقف كاذب كناف و سقف كاذب كلاسيك ، تا سقف نورپردازى ، سقف کاذب تا سقف کم عمق محبوب، این الهام از سقف زیبایی به یک اتاق که احساس منحصر به فرد و استثنایی را بعد از آن می بینید، می دهد. اجراى سقف کاذب نیز می تواند یک احساس ارتفاع و حس راحت برای یک خانه ایجاد کند در حالی که آن را به عنوان جذابیت دكوراسيون داخلى که بسیاری از طراحان و صاحبان خانه رویای آن را می فهمند. تصور یک دكوراسيون داخلى سقف كاذب بیشتر با چشم انداز مدرن می تواند با استفاده از اجراى سقف كاذب دكوراتيو ایجاد شود و در حالی که برای خانه های با سقف كاذب ساده و فلت طراحى مى شود ، یک اجراى سقف عالی، بقیه اتاق را تکمیل می کند، جذابیت بصری خود را افزایش می دهد و چشم انداز تازه ای را که هر دو ارگونومیک و زیبایی است، ارائه می دهد. بنابراین اجازه دهید به مجموعه ای شگفت انگیز از طرح های سقف نفوذ کنیم که مطمئنا شما را القا می کند. نمونه سقف كاذب پذیرایی و سقف کاذب کناف را در مونه دیراین مشاهده کنید .

انواع سقف کاذب کناف

انواع سقف کاذب کناف

سقف کاذب كناف اغلب به عنوان سقف کاذب شناخته می شود، مدل سقف کاذب كناف این روزها بسیار مرسوم است. شما اغلب می توانید انواع مدل سقف کاذب كناف مختلف را در خانه ها، دفاتر، مغازه ، مجتمع های خرید، رستوران ها، تئاتر ها و غیره مشاهده کنید. سقف كاذب عموما سقف دوم زیر سقف اصلی سازه است. ناحیه بالای سقف كاذب فضای پلنوم نامیده می شود، زیرا گاهی اوقات برای بازگشت هوای HVAC استفاده می شود. این فضا معمولا برای اتصال لوله، سیم کشی و کانال در خانه ها، دفاتر و دیگر مکان ها استفاده می شود. اساسا، سقف كاذب كناف باعث می شود تا اتاق را خنک و گرم نگه دارد، زیرا ارتفاع اتاق یا سالن بیش از حد است. با استفاده از مدل سقف کاذب كناف می توانید ارتفاع را نیز کاهش دهید. همچنین در کاهش ظرفیت تهویه مطبوع کمک می کند. با مدل سقف كاذب كناف دارای مزایای متعددی از قبیل فضای کانال های تهویه مطبوع، سیم کشی پنهان، ثابت کردن فریم های نور، دوربین های امنیتی، اسپرینکلر و دتکتور آتش نشانی و سایر وسایل می باشد. همچنین بافت زیبایی به سقف می دهد و پایه ای برای همه نوع چراغ های الکتریکی تزئینی , هالوؤن و نورپردازی سقف كاذب طرفداران را فراهم می کند. مدل سقف کاذب كناف معماری معاصر و ساخت و ساز در هر پروؤه مسکونی و تجاری اداری است! انواع مدل سقف کاذب كناف را می توان به روش های مختلف با توجه به انواع، برنامه های کاربردی، مواد مورد استفاده و ظاهر و دید خود متفاوت. انواع مختلف سقف کاذب وجود دارد که در داخل خانه استفاده می شود. با این حال، تعداد کمی از آنها بر اساس مواد مورد استفاده در زیر توضیح داده شده است: سقف کاذب, ,سقف كاذب كناف ايران ,سقف كاذب معلق سقف كاذب پی وی سی , , ترکیب سقف کاذب کناف و چوب سقف های لوور , لایت باکس های کناف و نورمخفی کناف , سقف كاذب دکوراتیو و سقف کاذب طرح دار , لایت باکس های کناف و نورمخفی کناف ,سقف كاذب باکس لاین دو لبه نورمخفی , سقف كاذب دور باکس کناف نمونه سقف كاذب كناف ايران و سقف کاذب کناف را در مونه دیراین مشاهده کنید

سقف كاذب كناف ايران

اجرای سقف کاذب و سقف كاذب كناف ؛ سقف كاذب كناف شایع ترین و عمده ترین نوع استفاده از انواع سقف کاذب است. سقف کاذب كناف به نظر می رسد جذاب است و طول عمر بسیار طولانی دارد. آنها عایق بسیار عالی برای گرما و سرما هستند. این نوع سقف کاذب یا سقف کاذب كناف نه تنها اعضای مخرب ساخت و ساز، کانال های تهویه، و کانال ها را پنهان می کند، بلکه علاوه بر اینکه به سقف پايه شما نیز صاف می شود! سقف كاذب كناف به شکل صاف، یکنواخت و قابل انعطاف در هر شکل به عنوان یک طرح! این نوع سقف کاذب كناف ساخت و نگهداری آسان است. مهمترین ویژگی این زیبایی سقف کاذب كناف شکل غیر مستقیم نورپردازی است نمونه سقف كاذب كناف ايران و سقف کاذب کناف پذیرایی را در مونه دیراین مشاهده کنید برای قیمت سقف کاذب کناف با کارشناسان مونه دیزاین تماس بگیرید .

سقف كاذب معلق

سقف معلق کناف سقف كاذب معلق ؛ هیچ چیز شخصیتی را به یک اتاق مانند یک سقف معلق نمی دهد. سقف کاذب یک اصطلاح چتر برای هر سقف بلند است، اما این فقط برخی از انواع اساسی است. آنها افزایش می یابند، به اتاق شما احساس باز می کنند. ما دوست داریم که آنها مسطح نیستند، اما برخلاف برخی از سبکهای پویا، به شما امکان میدهند تا به شما کمک کنیم. سقف كاذب شيشه اى؛ شیشه یک ماده غیر بلوری است، شکننده اما شفاف است. اما با استفاده از بعضی افزودنی ها می توان آن را تغییر داد تا آن را غیر شکننده و غیر شفاف کند! شیشه یک عایق خوب حرارت است. از آنجا که از بین رفتن آن می تواند فضای نگاه بزرگتر! بنابراین می توان برای سقف های کاذب در رستوران ها، کتابخانه ها و غیره استفاده کرد. سقف کاذب شیشه ای در سقف های عالی به نظر می رسد و زیبایی آنها به نظر قابل توجه است! نمونه سقف كاذب معلق و سقف کاذب کناف سالن پذیرایی را در مونه دیراین مشاهده کنید

سقف كاذب پی وی سی

سقف pvc یا سقف كاذب پی وی سی معموال مشکل سقف کثیف و غیر بهداشتی را حل می کنند که با ارائه یک سطح درخشان، دوام و بهداشتی که به راحتی نگهداری می شود، آنها ضد آب، مقاوم به موریانه، مقرون به صرفه، تعمیر و نگهداری ارزان هستند. همچنین غیر متخلخل و غیر جذب، آنها می توانند اتصالات فلاشینگ، روشنایی، دسترسی به دریچه، دریچه های هوا و آبپاش ها را در بر بگیرند. آنها آسان است برای نصب و در دسترس در رنگ های مختلف و بدون هیچ زحمتی در نقاشی وجود دارد! سقف پی وی سی برای ساخت و نصب ارزان است. آنها تولید انبوه هستند، به این معنی است که آنها از طیف گسترده ای از توزیع کنندگان مختلف و در تقریبا هر رنگ ممکن است در دسترس هستند! سقف پی وی سی دوام و محکم است. آنها برای مدت زمان بسیار طولانی و نیاز به تعمیر و نگهداری بسیار کم! سقف کاذب کناف ؛ پارچه یک ماده اقتصادی است؛ ممکن است در سراسر سقف كاذب قرار داده شود بیشتر آنها برای مقاصد دکوراسیون تجاری , سالن ها, کلینیک ها, سالن پذیرایی و... استفاده می شوند. به دلیل اینکه گرد و غبار جمع می شوند، به شدت توصیه می شود! این نوع سقف کاذب همانند سقف های دیگر زیبایی شناسی مکان را به میزان قابل توجهی اضافه می کند! سقف کاذب نصب و راه اندازی سریع و آسان است! نمونه ترکیب سقف كاذب پی وی سی و سقف کاذب کناف و مدل سقف کناف پذیرایی را در مونه دیراین مشاهده کنید

ترکیب سقف کاذب کناف و چوب

کناف و چوب سقف كاذب ترکیب کناف و چوب؛ با توجه به بافت و طراحی طبیعی چوب، در سقف از چوب استفاده می شود. امروزه ترکیب سقف کاذب کناف و چوب به طور معمول استفاده می شود و تاثیرات بسیار خوبی بر روی بیننده دارد! با این حال، سقف کاذب مصنوعی پرهزینه است، بنابراین کمتر برای مراکز، سالن ها، رستوران ها ، ويلا و غیره استفاده می شود، اما ممکن است در ساختمان های مسکونی نصب شود! سقف کاذب کناف و چوب گاهی اوقات به رنگ های مختلف برای ظاهر جذاب ارائه می شود! بلوک های چوبی توخالی یا پانل های چوبی، یا تخته های چوبی یا گاهی اوقات تخته سه لا می تواند برای ساخت سقف چوب استفاده شود. سقف چوب به طور کلی برای هوای سرد استفاده می شود. آنها قوی هستند. نمونه ترکیب سقف کاذب کناف و چوب را در مونه دیراین مشاهده کنید.!

سقف کاذب لوور

سقف کاذب لوور سازه سقف لوور با متریال چوبی و آلومینیوم به صورت تیغه یا پروفیل های چوب یا آلومینیوم با وزن سبک و قابلیت ترکیب با انواع سقف کاذب , قابل تولید در طول و اشکال دلخواه , طیف رنگ بندی مختلف , قابل اجرا سه بعدی و نورپردازی , اشاره نمود. سقف کاذب لوور آلومینیومی اغلب برای پوشش سقف فضا داخلی اماکن دکوراسیون تجاری پیشنهاد میشود. سقف لوور با قابلیت نوع پوشش و عایق صد و متنوع بودن به صورت نواری , دکوراتیو , قوسی و ترکیبی و... بسیار پرطرفدار است. زیبایی و مدرن بودن سقف لوور زیبایی دو چندان به محیط میدهد. برای دیدن تمونه سقف های لوور و ترکیب سقف کاذب و لوور را همین جا مشاهده کنید. و برای اطلاع از قیمت سقف لوور با مونه دیزاین تماس بگیرید.

سقف اکسپوز یا بتن اکسپوز

سقف اکسپوز یا پنل بتن اکسپوز یک متریال خاص در دکوراسیون داخلی و سقف کاذب مدرن امروزی بسیار پرکاربرد و مورد استقبال خاص پسندان شده است. و طراحان دکوراسیون داخلی زیادی در پروژه های خود از بتن به صورت اکسپوز استفاده میکنند. بتن اکسپوز داخلی را میتوان در نما ساختمان , دیزاین داخلی در سقف اکسپوز , دیوار پوش بتن اکسپوز , بتن اکسپوز در کف سازی و بتن اکسپوز در طراحی داخلی سالن پذیرایی , بتن اکسپوز در اتاق خواب , زیبایی چندانی به دکوراسیون داخلی ویلا میدهد برای نمونه پنل بتن اکسپوز سقف و دیوار کاذب سایت مونه دیزاین را دنبال کنید.

لایت باکس های کناف و نورمخفی کناف

نورمخفی سقف کاذب کناف لایت باکس های کناف و نورمخفی کناف: لایت باکس های کناف که به صورت لاینی در سقف کاذب کناف قرار میگیرد و نورپردازی خاص و زیبایی در سیستم سقف کاذب کناف در عین سادگی و مدرن بودن در سقف های کاذب نشان میدهد لایت باکس های خطی و لایت باکس های دکوراتیو در سقف کاذب جلوه خاصی به دکوراسیون محیط نشان میدهد و نورمخفی سقف کادب یکی از پرطرفدارها در دکوراسیون داخلی میباشد نورمخفی سقف را میتوان به صورت خطی لبه دیوار و به صورت دکوراتیو و... به نمایش گذاشت. نورپردازی در سقف یکی از آیتم های زیبا در دکوراسیون داخلی در سقف میباشد !نمونه لایت باکس های کناف و نورمخفی سقف کناف پذیرایی را در مونه دیراین مشاهده کنید

سقف كاذب دکوراتیو و سقف کاذب طرح دار

سقف کاذب به صورت طرح دار و سقف کاذب کناف را میتوان در طرح و دکورهای متنوع در محیط و مکان های مختلفی استفاده میشود سقف كاذب دکوراتیو و سقف کاذب طرح دار با سقف های کاذب منحنی و قوس دار , گنبدی شکل , نورمخفی و لایت های مدرن دکوراسیون زیبا و خاص را در محیط دکور کرد نمونه سقف كاذب دکوراتیو و سقف کاذب طرح دار دکوراسیون اتاق خواب را در مونه دیراین مشاهده کنید! برای مشاوره از قیمت سقف های کاذب و نمونه طرح های سقف با ما در ارتباط باشید.

سقف كاذب دور باکس کناف

باکس سقف کاذب و سقف كاذب دور باکس کناف به صورت مستطیل شکل است که معمولا دور تا دور سقف اجرا میشود سقف كاذب دور باکس کناف در جاهای مختلف ساختمان نصب و از نورپردازی و نور مخفی ساده دور تا دور سقف کاذب اجرا میشود نمونه سقف كاذب دور باکس کناف و سقف کاذب ساده پذیرایی را در مونه دیراین مشاهده کنید! برای طرح و ایده بیشتر اینستاگرام مونه دیزاین را دنبال کنید.

سقف كاذب باکس لاین دو لبه نورمخفی

نور مخفی سقف و سقف كاذب کناف باکس نورمخفی را به صورت باکس های منظم و غیر منظم همراه با نور مخفی اجرا کرد. سقف كاذب باکس نورمخفی در محیط و مکان های مختلفی استفاده میشود سقف كاذب باکس لاین دو لبه نورمخفی با باکس های به اندازه کوچک یا بزرگ و عرض متفاوت همراه نورمخفی در هر دو لبه باکس دکور کرد و زیبایی و دکور مدرن به فضا داخلی نمایش داد. نمونه سقف كاذب کناف باکس لاین دو لبه نورمخفی مدل سقف کناف پذیرایی را در مونه دیراین مشاهده کنید! نورپردازی حرفه ای با لامپ های تخصصی برای نورپردازی اجرا میشود. برای مشاوره نورپردازی سقف و اطلاع از قیمت ها با ما در ارتباط باشید

سقف کاذب

كناف چيست؟؟

با گذشت ساليان وپيشرفت روز افزون فضا داخلى در ساختمان سقف کاذب به طور فزاینده ای در معماری مدرن گنجانده شده است، زیرا نه تنها ارزش زیبایی شناختی را به ارمغان می آورد بلکه عمق بصری و لایه های آن را نیز ایجاد می کند. یکی از وظایف اصلی سقف های کاذب، پنهان کردن جای پرده , سیم کشی، کانال های تهویه هوا و غیره است . گاهی اوقات ممکن است بخواهید سقف کاذب را به طریقی نصب کنید، که می تواند بین سقف کاذب و سقف واقعی خانه دسترسی پیدا کند. در چنین مواردی، شما باید سقف کاذب را به حالت تعلیق درآورید. . چنین سقف هایی نیز می تواند مورد استفاده قرار گیرد تا به راحتی فضای زیادی را به بخش های صاف و بدون ایراد در ساختمان تقسیم کند. سقف کاذب همراه با نورپردازی می تواند نگاهی به هر فضا، اتاق نشیمن، اتاق خواب، و سالن پذیرایی یا منطقه غذا خوری خود داشته باشد، تا زیبایی بیشتری به دکور داخلی دهد. .

سقف های کاذب را می توان به روش های مختلف طراحی کرد. شایع ترین مواد استفاده شده برای ساخت یک سقف کاذب ورقه های گچ یا پانل های ساخته شده از پیش ساخته است. جدا از این، پانل های چوبی نیز اغلب برای ایجاد چنین سقف استفاده می شود. شما می توانید برای طرح سقف های کاذب و سقف کناف سایت و اینستاگرام ما را دنبال کنید،

مزایای سقف کاذب کناف

مزایای سقف کاذب کناف ۱- سرعت و دقت بالا در طراحی و اجرای کناف سقف ۲- کاهش تعداد نیرو برای اجرای پروژه ۳- هزینه کناف نسبت به دیگر سقف های کاذب از جمله گچ ، رابیتس ،چوب و … کمتر است . ۴- کناف به شکل عایق عمل می کند , عایق صدا , عایق سرما و گرما و صرفه جویی در مصرف انرژی میباشد . ۵- به دلیل ساختار مفصلی که کناف دارد در مقابل زلزله مقاومت خوبی دارد . ۶- کناف پوشش بسیار خوبی برای عبور تاسیسات ساختمانی است . ۷- دسترسی آسان و راحت در مواقع تعمیرات و بازسازی است . ۸- اگر به دنبال سبک سازی ساختمان خود هستید ، کناف بهترین گزینه پیش روی شماست . ۹- کاغذ دیواری ، بلکا ، رنگ و هر طرح دیگری را می توانید بر روی سطح کناف اجرا کنید . ۱۰- باز بودن دست طراح و اجرا کننده کناف جهت طراحی و اجرای انواع مدل کناف سقف و دیوار ۱۱- بعد از اجرای کناف ، بلافاصله فضا قابل استفاده است . معایب سقف کاذب کناف میتوان گفت این سیستم دارای نقص خاصی نبوده و از هر نظر بررسی و رفع ایراد شده است

سقف کاذب

انواع نمونه و طرح سقف کاذب کناف

فروش انواع کناف و تایل و بیشتر از 1500 نمونه طرح سقف کاذب در مونه دیزاین

سقف کاذب اتاق خواب

سقف کاذب سالن پذیرایی

سقف کاذب آشپزخانه

سقف کاذب ویلا

سقف کاذب اتاق کار

سقف کاذب استخر

سقف کاذب cnc

سقف کاذب سرویس بهداشتی