سقف استخر

سقف استخر

همراهان مونه دیزاین اینبار با شما هستیم تا در مورد انواع مختلف سقف کاذب برای استخرهای عمومی , خصوصی , ویلاها و آپارتمان ها برای راحتی انتخاب شما توضیحاتی داده ایم. در سایت مونه دیزاین انواع مختلف سقف و کاربردهای آن اشاره کرده ایم . مانند : سقف کاذب ویلا , سقف آشپزخانه , محل کار و اتاق خواب ... و حالا در مورد سقف برای استخر و سقف کاذب برای انواع استخرهای خانگی و خصوصی و عمومی را دنبال کنید از سقف های کاذب ضد رطوبت کناف یا سقف کشسان که مقاوم در برابر رطوبت میباشد مناسب است که اجرا شود طراحی و مدل های سقف کاذب انواع مختلفی دارد که در این بخش به چند نوع از نمونه های سقف پرداخته ایم برای قیمت و جهت انتخاب سقف دلخواه خود برای استخر با گروه مونه دیزاین در ارتباط باشید تا به سادگی دکور سقف برای استخر محیط خود را انتخاب کنید.

سقف کناف برای استخر

سقف استخر با کناف یکی از راه های اجرای دکوراسیون سقف میباشد. سقف کناف قابلیت پنهان تجهیزات هواکش های استخر و تاسیسات میباشد و امکان دسترسی به تجهیزات آسان تر است به علت بالا بودن تنوع در سقف کناف و برای هر سلیقه ای طرح ها و مدل های بسیاری را اجرا کرد. نمونه سقف کاذب کناف برای استخر و اجرای سقف استخر با کناف را در مونه دیزاین مشاهده کنید. برای بهترین دکوراسیون استخر های خصوصی و ویلاها , آپارتمان ها , استخر عمومی با مشاوران مونه دیزاین تماس بگیرید .

سقف دکوراتیو استخر

سقف کاذب دکوراتیو استخر روش بسیار زیبایی است که به دکور سقف میدهد کناف به علت انعطاف پذیری بالا و قابلیت ضد رطوبت بودن با پنل های گچی سقف زیبایی را همراه با نورپردازی دارد که سقف دکوراتیو یکی از روش های اجرا با کناف میباشد که در بخش قبل در مورد سقف کناف بیشتر توضیح داده ایم حال به نمونه سقف دکوراتیو برای استخر و انواع سقف دکوراتیو استخر اشاره کرده ایم طرح و مدل سقف برای استخر ویلا و ... را همین جا مشاهده کنید.

نورپردازی سقف استخر

نورپردازی سقف استخر موثرترین راه برای زیباتر شدن سقف میباشد طراحی صحیح بر طبق اصول نورپردازی در سقف محیط داخلی و برای خاص تر شدن دکوراسیون فضای داخلی با گروه مونه دیزاین ارتباط برقرار کنید تا مکانی ایده آل و خاص را برای محیط استخر اجرا کنند نورپردازی حرفه ای و نورپردازی سقف استخر و نورپردازی دیوار کاذب استخر در مونه دیزاین همین حالا نورپردازی سقف استخر ویلا _ اجراى نورپردازی سقف استخر _ نورپردازی سقف استخر _ دکوراسیون نورپردازی سقف استخر در سایت مونه دیزاین مشاهده کنید.

سقف کشسان برای استخر

سقف کشسان برای استخر گزینه بسیار مناسبی میباشد سقف کشسان با قابلیت چاپ تصویر دلخواه روی پارچه pvc که ضد آب و ضد رطوبت میباشد قابلیت سقف کشسان شستشو و جابجایی آسان و آنتی باکتریال و ضد گرد و غبار با دوام 50 ساله مناسب برای استخر عمومی و خصوصی برای ویلا و آپارتمان مناسب میباشد برای اطلاع از قیمت سقف کشسان و مشاوره رایگان با مونه دیزاین تماس بگیرید. نمونه سقف کشسان برای استخر و طرح های سقف کشسان برای استخر ویلا همین جا مشاهده کنید.