سقف کشسان

سقف کشسان

سقف کشسان را میتوان یکی از خاص ترین و مدرن بودن سقف کاذب معرفی کرد. سقف کششی یک ساختار سبک است و يكى از مدرن ترين انواع سقف کاذب ميباشد ، سقف کشسان در عین حال دوام و نوآورانه است.ماهیت شفاف سقف کشسان می تواند فرصت های مختلقی را به وجود آورد از لحاظ زیبایی کیفیت سادگی و زیبایی و... سقف کشسان را نمی توان با سقف معمولی مقایسه کرد. سقف کشسان تضمین آن را به شما می دهد بهترین نگاه و زیباترین سقف است که نمی تواند با هر سیستم سقف دیگر به دست آورد. سقف های کاذب با استفاده از پشتیبانی پس زمینه اختصاصی، امکان استفاده از همه انواع وسایل روشنایی، مشبک ها و نقاط ثابت را می دهد. سقف كشسان پارچه اى pvc كه قابليت كشسانى دارد و قابل اجراى نور پردازى خاص و متفاوت مى باشد که از سقف به حالت تعلیق درآمده یا بر روی سقف و دیوار کاذب قابل استفاده است كه سقف كشسان و ديوار كشسان قابليت اجرا در دكور سقف كاذب و ديوار دكوراتيو ، اداری ، تجارى ، مسكونى ، رستوران ها ، فست فود ها ، كلينيك ها ، سالن هاى ورزشی و تفریحی، و یا ساختمان ها... دارد. هدف از افزایش تجدید نظر بصری فضا، همچنین می تواند عايق صوتی را افزایش دهد، یک محیط پزشکی بدون باکتری فراهم می کند و مزایای صرفه جویی در انرژی را ارائه می دهد. فن آوری سقف کششی يا سقف كشسان همچنین می تواند برای پخش نور یا ایجاد پانل های شناور و اشکال مختلف 3D مورد استفاده قرار گیرد. طرح و تصاوير دلخواه را ميتوان روى پارچه هاى سقف كشسان با كيفيت بسيار و با نورپردازی ایده آل بالا چاپ كرد نمونه سقف کشسان و خاص ترین نورپردازی سقف های کشسان را در مونه دیزاین مشاهده کنید . ما همه چیز را برای سقف کشسان عرضه می کنیم،

سقف كشسان چیست؟

سقف كشسان چیست؟

سقف كاذب كشسان چیست؟ سقف كاذب كشسان يك سيستم سقف معلق است که شامل دو عنصر اساسی است: یک مسیر محیطی و یک غشاء پارچه سبک وزن كه زيبايى خاصى به فضا دکوراسیون داخلی ميدهد. سقف كاذب كشسان علاوه بر سقف، سیستم را می توان برای پوشش های دیوار، نورپردازی، ، نمایشگاه ها ، سالن ها و... شکل های خلاق و دکوراسیون زیبایی رااجرا کرد. سقف كشسان و سقف كششى پارچه اى يكى از سقف های دکوراتیو بوده و ترکیب منحصر به فردی از زیبایی و خلاقیت دارد. شما می توانید هر انچه در ذهن دارید را با سقف های کشسان به واقعیت برسانید. سقف كشسان اجازه می دهد که ترکیب انواع سقف کاذب كناف ، سقف کاذب باكس، وسایل نورپردازی ، را تلفیق کرد. سقف پارچه اى و سقف كاذب كشسان ؛ ممکن است در سراسر سقف كاذب قرار داده شود بیشتر آنها برای مقاصد پزشكى ، كلينك ها، استخرها و سالن يوگا, سقف ویلا ، سقف رستوران ها،سقف سالن ها، كارگاهها، هتل ها ، بيمارستان ها و... استفاده می شوند. به دلیل اینکه گرد و غبار جمع می شوند، و سقف كاذب كشسان ضد باكترى و ضد آلودگى است و در اين مكان ها به شدت توصیه می شود! نور از طریق پارچه پخش می شود و جلوه نور پردازى خاص و متفاوتى به فضا داخلى راه می دهد. این نوع سقف کاذب همانند سقف های دیگر زیبایی شناسی مکان را به میزان قابل توجهی اضافه می کند! نمونه سقف کشسان و دیوار کشسان را در مونه دیزاین دنبال کنید.

سقف كاذب كشسان

مزاياى سقف كشسان

مزاياى سقف كاذب كشسان نصب و راه اندازی سریع و آسان مقاومت و استحكام سقف كشسان كيفيت زيبايى سقف كشسان ضد آب و ضد رطوبت بودن سقف كشسان ضد باكترى و آلودگى جذب بوی محيط، و گرد و غبار را حل و فصل می کند! و قابل جابه جايى در فضاى ديگر ميباشد. نصب سريع سقف كشسان با سریعترین نصب، سقف کشسان ظرف مدت زمان 24 الی 72 ساعت قابلیت جابجایی سقف كشسان هر زمان که نیاز به دسترسی به فضای پشت سقف وجود داشته باشد، می توان در کوتاه ترین زمان ممکن، سقف را باز و بسته کرد. سقف های کشسان دارای قابلیت جابجایی نیز هستند. در صورت نقل مکان می توان مجددا در محل جدید نصب کرد مقاومت سقف كشسان سقف کشسان مقاوم در برابر وزن بالا، زلزله، آتش سوزى، مشکلات تاسیساتی انعطاف پذیر و پوشاندن سیم کشی، لوله کشی، پوسیدگی و خرابی های موجود در سقف كشسان ضد آب، ضد رطوبت سقف كشسان خاصیت ضد رطوبت، ویژگی که سقف های کشسان دارد جهت استفاده در فضاهای مرطوب مانند استخر، سرویس بهداشتی و حمام، ایده آل است. این ویژگی در مواردی همچون ترکیدگی لوله آب، نشتی لوله های تاسیساتی و پساب، از انتقال آب جلوگیری می کند و باعث پیشگیری از ضررهای احتمالی ناشی از ریزش آب در داخل ساختمان خواهد بود. سقف كشسان و ديوار كشسان قابل شستشو ميباشد. كيفيت زیبایی منحصر به فرد سقف کاذب كشسان برای استعلام قیمت سقف کشسان و ارزانترین سقف کشسان با مونه دیزاین تماس بگیرید.

اجرای سقف كشسان

اجرای سقف كشسان

اجرای سقف كاذب كشسان برای اجراى نصب سقف کشسان ، ابزار به محیط داخلی اتاق نصب می شود. ورقهای پی وی سی سپس به ابزار ها متصل می شوند و با استفاده از گرما نصب ميشود بیشتر سقف های کشسان از یک غشای PVC غیر قابل اشتعال ساخته شده است که به نرده های آلومینیومی متصل است (همچنین به عنوان پروفیل های محیطی شناخته می شود). PVC را می توان با رنگ های با رنگ بالا و یا کم رنگ، یا چاپ رنگ با تصاویر و الگوهای و طرح هاى دلخواه به همین دلیل سقف کاذب در مغازه ها و نمایشگاه ها محبوب است. غشای PVC از ورق های متعدد تشکیل شده است. سقف كشسان موجود سفید یا رنگی، ساده و یا طرح دار ، مات و براق ، سقف کشسان ارائه می دهد. در نتیجه، سقف های کشسان ، از لحاظ شکل، رنگ و روشنایی، آزادی زیادی را ارائه می دهند. سقف کشسان دارای مزایای استفاده از یک سقف کاذب است. می توان آن را نصب کرد تا شبیه سقف تخت باشد یا می توان آن را به گنبد ها، آرک ها و اشکال 3D و... اجرا كرد. اجراى سقف كشسان ، نصب و راه اندازی یک روش غلط و یا گرد و خاکی نیست، لازم نیست که مبلمان را از اتاق حذف کنید، تنها نیاز به دسترسی آزاد به محیط اتاق است. به طور کلی نصب در یک اتاق متوسط (حدود 20 متر مربع) در عرض 2-3 ساعت تکمیل می شود حداقل تعمیر و نگهداری مورد نیاز است، و در اتاق هایی که تمیز کردن ممکن است لازم باشد (مانند یک آشپزخانه)، سقف را می توان در صورت نیاز تمیز کرد. این واقعیت که سقف کشویی پلاستیکی است به این معنی است که آب آسیب نمی زند و با استفاده از پارچه های میکروفیفی نرم با صابون ملایم، تمیز کردن آسان است نمونه اجرای سقف کشسان پذیزایی و نمونه سقف کشسان اتاق خواب , طرح سقف کشسان آشپزخانه را در مونه دیزاین دنبال کنید .